Glasvezel / Fiber Optic

Glasvezel of in het Engels Fiber Optic, wordt met name gebruikt op momenten dat beelden haarscherp moeten overkomen van de ene naar de andere locatie. Licht wordt gestuurd door lange vezels van optisch zeer helder glas om signalen betrouwbaar over grote afstanden te transporteren. 

Er zijn twee soorten glasvezels, multimode en singlemode en er zijn zeer veel verschillende connectoren waarvan de meest gebruikten de LC en SC connector zijn.

Bij Data Center Store hebben we een groot aantal producten die u bij uw Fiber projecten wellicht kunt gebruiken. U kunt contact met ons opnemen via email of telefoon voor informatie of een offerte en u kunt kijken in onze webwinkel.

Fiber Optic Patchkabels

Naast de volledige UTP kabel range kunt u bij ons ook alle mogelijke patchkabels terugvinden. Single mode en multimode, LC en SC, OM 1,2,3 en 4. Vindt u op onze webshop niet wat u zoekt of heeft u geen tijd om de webshop te doorzoeken? Neem dan contact met ons op en geef ons uw specifieke wensen door. 

 

 

Fiber extenders

We zijn best een beetje trots op ons ruime assortiment fiber optic extentie producten. We voeren bijvoorbeeld de gehele lijn van Ophit, een van de weinige echte fabrikanten van fiber extentieproducten. Deze lijn bestaat uit losse extendersets van DVI over Fiber, HDMI over Fiber, Display Port over fiber maar ook HDMI, DVI en Display port over fiber inclusief de kabels.

Daarnaast hebben we SmartAVI en Icron producten (USB over Fiber) om zo het gehele spectrum aan extentieproducten via fiberkabels af te kunnen dekken. In onze webwikel staan de meeste van deze producten beschikbaar. U kunt uiteraard ook contact met ons opnemen voor meer informatie of een offerte.